Produkt vybraný pre vás zobraziť všetko
čakanie

Použité zaoblenia a dlhé valčeky

Použité guľovačky na cesto a dlhé valčeky sa používajú v pekárňach na spracovanie cesta. V kategórii guľatina na cesto a dlhé valčeky nájdete napríklad aj použité stroje na praclíkové pramienky, použité dlhé valčeky na bagety a použité obrábače na kornútky. Pri niektorých strojoch je možné kombinované kruhové a dlhé tvarovanie len s jedným strojom.

Staňte sa s nami profesionálmi používané obláčiky cesta a dlhé valčekyponúkané, ktoré sú veľmi spoľahlivé a vyžadujú len malú údržbu. Na našom trhu nájdete použité guľovačky na cesto a dlhé valčeky od známych značiek ako Kemper, Sinmag a Benier. Použité valčeky na cesto a guľovačky na cesto môžu tiež ľahko uspokojiť potreby profesionálnych používateľov. Väčšinu používaných vykrajovačiek na cesto a valčekov na cesto, ktoré ponúkame, je možné väčšinou ihneď objednať a dodať.

Ak ste našli ten správny použitý guľatý alebo dlhý valček na cesto, môžete jednoducho kontaktovať predajcu. Ak si nie ste istí, ktorý použitý valček alebo guľatinu potrebujete, dajte nám vedieť. S našimi dlhoročnými skúsenosťami vám radi pomôžeme s akýmikoľvek otázkami ohľadom použitých vykrajovačiek cesta a dlhých valčekov.

Vyhľadávací filter

Vyhľadávací filter

Všeobecný

Z
bis

Plošné vyhľadávanie